Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Atakent Sanal Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, Atakent Sanal Market ekibi tarafından hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Atakent Sanal Market özel araçları ile Atakent Sanal Market ekibi tarafından teslim edilmektedir. 

Teslimat Grupları

Teslimat Saatleri: Şiparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz saat diliminde teslim edilir.(Küçükçekmece/Halkalı için geçerlidir)

Teslimat Tipleri

Kargo ile Teslimat

Atakent Sanal Markete gelen siparişler, halkalı bölgesi dışında ise teslimatı kargo ile yapılmaktadır.

Adrese Teslim Hizmeti

Atakent Sanal Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Atakent Sanal Market’in özel araçları ile Atakent Sanal Market ekibi tarafından teslim edilmektedir. Sipariş vermek için www.atakentmarket.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra;

  • Eğer Atakent Sanal Market’e üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir.
  • Eğer üye değilseniz Üyelik İşlemleri menüsü altından yeni üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Atakent Sanal Market’in hizmet verdiği il ve semtleri Bölge Seçim ekranından görebilirsiniz. Atakent Sanal Market'te online stok sistemi kullanıldığı için Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimle siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız. Yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti ve rmemiz bakımından önem taşımaktadır. Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir.

Bölge seçimi ekranında, hizmet tipi olarak “ Adresinize Gelsin “ sekmesinin seçili olduğundan emin olarak ya da seçili değilse bu hizmet tipini seçerek siparişinize başlayabilirsiniz.

  • Siparişleriniz Atakent Sanal Market ekibi tarafından özenle hazırlanarak, özel araçlarımızla seçmiş olduğunuz grup saat aralığında, seçmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.
  • Siparişlerinizi online kredi kartı ile, teslimat sırasında kapıda kredi kartı ile veya teslimat sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz.
  • Faturanız sipariş teslimatında size teslim edilecektir.
  • Kapıda koşulsuz ürün iade garantisi vardır.
Whatsapp Destek Hattı x Merhaba Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.